
Ion Ceban cere crearea unei linii verzi, unde oamenii vor avea posibilitatea să reclameze problemele din instituțiile medicale municipale
O linia verde, unde oamenii vor avea posibilitatea să reclameze

O linia verde, unde oamenii vor avea posibilitatea să reclameze

Chiar dacă se află izolat acasă fiind bolnav de Covid,

Primarul general, Ion Ceban, cere ca în etapa doua de

Deși au fost foarte multe critici cu privire la deciziile

De luni toate școlile trec în regim online pe o

Start lucrărilor de frezare a asfaltului degradat pe str. Ion

Autoizolat, dar munca nu a interzis-o nimeni. Cel puțin asta

Un drum de 2 km, care duce spre localitatea Ceroborta

Imagini impresionante cu medici, aflați în secțiile Covid, au fost

Scuarul din bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, din fața

Noi explicații din partea Primarului general Ion Ceban cu privire

Lucrările de reabilitare a Staţiei de epurare a apelor uzate